EDİRNE LALAPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın Katılımıyla "Ölçme Değerlendirmede İnovatif Yaklaşımlar" Projesi Eğitimi Sertifika Töreni Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın Katılımıyla

Müdürlüğümüz ve Edirne Ölçme Değerlendirme Merkezi işbirliğinde Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan "Ölçme Değerlendirmede İnovatif Yaklaşımlar" isimli proje 9-15 Şubat 2020 tarihlerinde Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirildi. 9 Şubat 2020 tarihinde Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan açılış törenine Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemalettin Aydın, Edirne İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Taştekin, Ankara Üniversitesi Ölçme Değerlendirme Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Ömer Kutlu ve 40 öğretmen katıldı. Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' nün başvuru sahibi olduğu ve ilimizin tüm ilçelerinin proje ortağı olarak yer aldığı proje kapsamında ilimiz genelinde görev yapan 40 öğretmene Ankara Üniversitesi Ölçme Değerlendirme Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Ömer Kutlu tarafından 7 gün süren "Beceri Odaklı ve Nitelikli soru Yazma" eğitimi verildi. 15 Şubat 2020 Cumartesi günü gerçekleştirilen kapanış töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Doktor Önder Arpacı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürü ile eğitim görevlisi Ömer Kutlu tarafından eğitime katılan öğretmenlere sertifikaları verildi. Kapanış töreninde ayrıca eğitim Üyesi Ömer Kutlu' ya İl Milli Eğitim Müdürü Doktor Önder Arpacı tarafından Edirne hatırası olarak bir "Edirnekari" hediye edildi.

 

18-02-202018-02-202018-02-202018-02-2020

Cumhuriyet Caddesi Lalapaşa Hükumet Konağı Giriş Kat - 0284 321 40 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.