EDİRNE LALAPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nail YILMAZ´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nail YILMAZ´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

 

                  Tomurcuk misalidir her çocuk. İnsanlığın tüm değerlerini minicik yüreğinde taşır. Masumiyetin sembolü ve yaşamın sırrı yavrularımızın bir gülüşüne dünyalar değişilmez…

 

                 Bu anlamlı gün de ilçemiz, balkanlardan gelen güzide misafirlerimizle şenlenmiş, dostluk köprülerinin temelleri adeta yeniden inşa edilmiştir.

 

                Bugün, Ulu Önder Atatürk’ün: “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız! Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz.” Yürekten haykırışını, çocuklarımızın daha iyi anladığına inanıyorum. 

 

                 Bu vesileyle TBMM’nin kuruluşunun 95. Yılında gözbebeğimiz çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; başta bugünü çocuklara armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan için fedakârlığın en büyüğünü yapan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

 

Cumhuriyet Caddesi Lalapaşa Hükumet Konağı Giriş Kat - 0284 321 40 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.