EDİRNE LALAPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI HAFTA BOYUNCA COŞKUYLA KUTLANDI.

İLÇEMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI  HAFTA BOYUNCA COŞKUYLA KUTLANDI.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 96. yılı kutlamaları Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencileri tarafından hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 

18 Mayıs pazartesi günü saat 10.00’da Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencileri arasında halı saha turnuvası düzenlendi. Turnuvada 11-A Sınıfı öğrencileri birinci, 12-A Sınıfı öğrencileri ikinci oldular. Birincilik ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail YILMAZ, ikincilik ödüllerini İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tacetdin ALDEMİR verdiler.

 

19 Mayıs Salı günü saat 09.30’ da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Turhan ASLANTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelengini, Atatürk büstüne sundu. Ardından Saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencileri tarafından 09.45’te Belediye önünde bando gösterisi yapıldı.

 

20 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00’de Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencileri arasında Belediye önünden, Taşlımüsellim Köyü’ne kadar bisiklet turu ve yarışması düzenlendi. Yarışmada birinci olan öğrenciye ödülünü İlçe Kaymakamımız Mehmet DURGUT, ikinci olan öğrenciye ödülünü Belediye Başkanı Bülent ŞAHİNŞAH, üçüncü olan öğrenciye ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail YILMAZ, dördüncü olan öğrenciye ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Turhan ASLANTÜRK verdiler.

 

21 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencilerine Kültür Merkezinde Belgesel izlettirildi. Saat 12.30’da voleybol final maçı yapıldı. 11-A sınıfı voleybol turnuvasında da birinci oldu. Birincilik ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail YILMAZ verdi.

 

22 Mayıs cuma günü saat 10.30’da Lalapaşa ÇPA Lisesi öğrencileri arasında masa tenisi müsabakaları düzenlendi. Yarışmada birinci olan öğrenciye ödülünü İlçe Kaymakamımız Mehmet DURGUT, ikinci olan öğrenciye ödülünü Garnizon Komutanı Özgür BEKTAŞ, üçüncü olan öğrenciye ödülünü Emniyet Amiri Ahmet ARICAN verdiler. 

 

İlçe Kaymakamımız Mehmet DURGUT, turnuvada birinci olan Recep KOTEN’le kısa bir gösteri maçı yaptı. Başarılı olan öğrencileri tebrik ederek, gençleri kötü alışkanlıklardan korumak için spora yönlendirmek gerektiğini söyledi. Kaymakamlık olarak spor aktiviteleri konusunda öğrencilere elinden gelen yardımı yapacağını söyledi.

 

 19 MAYIS19 MAYIS19 MAYIS19 MAYIS19 MAYIS19 MAYIS19 MAYIS

Cumhuriyet Caddesi Lalapaşa Hükumet Konağı Giriş Kat - 0284 321 40 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.