EDİRNE LALAPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMALARIYLA BAŞLADI

İLÇEMİZDE 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMALARIYLA BAŞLADI

       28.09.2015 Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail YILMAZ ve beraberinde iki öğretmen tarafından saat 09:30’da Atatürk Anıtına çelenk sunuldu. Çelenk sunma töreninden sonra 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

 

     Törene saat 10:30’da Atatürk İlkokulu’nda devam edildi. Atatürk İlkokulu Müdürü Gülseren DAĞLI açılış konuşmasını yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail YILMAZ ve Atatürk İlkokulu Rehber öğretmeni günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar. Atatürk İlkokulu öğrencileri günün anlam ve önemine uygun şiirler okudular.

 

    Atatürk İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, Anasınıfı öğrencilerine ve 1.sınıf öğrencilerine “okula hoş geldiniz çiçeği” verdiler. 3/A sınıfı öğrencileri izleyicilere “Anadolu Ateşi” adlı gösterilerini sundular.

 

     Törene, Kaymakamımız Faysal YILMAZ, Garnizon Komutanı Özgür BEKTAŞ, Belediye Başkanı Bülent ŞAHİNŞAH, Daire Müdürleri, davetliler ve öğrenci velileri katıldılar.

 

 

 

Cumhuriyet Caddesi Lalapaşa Hükumet Konağı Giriş Kat - 0284 321 40 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.