EDİRNE LALAPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nail YILMAZ´ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı Kutlama Mesajı

Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nail YILMAZ´ın  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı Kutlama Mesajı

 

 

19 Mayıs 1919 tarihi Milletimiz için bir dönüm noktasıdır. Ulu Önder Atatürk’ün O gün yaktığı meşale, tüm Anadolu için umut ışığı olmuştur. İstanbul’dan Samsun’a yapılan yolculuk, Kurtuluş Savaşı ve Türkiye Cumhuriyeti yolunda atılan en büyük adımdır. Bu adım bağımsızlığın, birlik ve beraberliğin simgesidir. Nesiller boyu örnek alınacak mücadelenin başlangıcıdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz milletimizin Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Cumhuriyet Caddesi Lalapaşa Hükumet Konağı Giriş Kat - 0284 321 40 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.